Розклад уроків старшої школи

Monday 19 November 2018

ROBOFIRST–2018

Від · Кві 15, 2018

На цих вихідних — 14–15 квітня 2018 року відбувся фестиваль з робототехніки — ROBOfirst 2018, який проходив в Українському домі на Хрещатику. Наша школа охоче прийняла участь у цих захопливих змаганнях, тим паче, що учні, які представляли нашу школу — першачки! Дійсно, вперше ми приймаємо участь саме з дітьми такого віку. До цих пір ми брали участь у змаганнях, які передбачали значно старшу аудиторію.

Джерело: Наталія Ігнатченко, керівник гуртка робототехніки, учитель інформатики

Кожного року обирається тема фестивалю, щоб діти мали змогу створювати проекти та ділитися своїми інноваційними рішеннями актуальних екологічних проблем з іншими учасниками та гостями фестивалю. Тож темою сезону 2018 була “Вода”! І наші винахідники та інженери почали готуватися до змагань. Підготовка тривала досить довго, майже півроку. За цей період учні познайомились з цікавими прикладами використання води в інших країнах світу, навчилися економити воду, побували в музеї води, дослідили шляхи, які долає вода та прийняли рішення щодо побудови власного проекту.

Так команда Супер герої води, учасниками якої стали – Лєконцев Василь, Лєконцева Катерина, Коренюк Іван, Добровольський Святослав, Соглаєв Кирило та Скріпілін Артем, створили проект “Музичний фонтан”. В своєму проекті діти представили два рухомих механізми: один двигун запускав помпу, яка накачувала воду з під землі, далі вода рухалася по трубам і потрапляла на рухому частину фонтану, яка оберталася по колу, розбризкуючи воду навколо. Другий мотор був оснащений черв’ячною та пасовою передачею і як тільки води ставало забагато, вона падала донизу та залишалася там.

А команда “Крапельний світ”, також учасниками якої були – Кательницький Дмитро, Кочергін Денис, Пономаренко Анастасія, Погольський Єгор, Гаврилов Марк та Григорович Микита підготували проект – “Басейний комплекс”. Діти з деталей конструктора Лего та електронних компонентів сконструювали цілий комплекс відпочинку. Він передбачав наявність басейнів, зон відпочинку, бань, саун, салонів краси, дитячих майданчиків та зоною кафе.

Всі діти із задоволенням прийняли участь у підготовці до змагань та дослідженні шляху, який проходить вода. Компетентне журі оцінило проекти та виступи наших учасників та нагородили обидві команди.

Вітаємо:

1. Супер героїв води у номінації “Найяскравіша команда!”
2. Крапельний світ – “Ефектна презентація!”

P.S. З нетерпінням чекаємо наступного року, адже темою 2019 року стане “Місія на Марс!” Хтозна, можливо хтось з наших вихованців в майбутньому стане підкорювачем Марса?