Розклад уроків старшої школи

Monday 19 November 2018

Шоу Хамелеона

Від · Лис 30, 2017

Старшокласники нашої школи відвідали феєричне шоу Професора Хамелеона. Як, ви ще не знаєте пана Професора? Кольорові реакції, веселка у колбах, туман на підлозі аудиторії, піна яка згоряє на долонях….

Усе це, та багато іншого можна побачити , або навіть самостійно зробити можна на кафедрі хімії і хімічної технології НАУ.

З учнями нашої школи поспілкувався завідувач кафедри хімії і хімічної технології НАУ Чумак Віталій Лукич, доктор хімічних наук, професор. Ми пройшлися просторими коридорами університету, побачили студентське життя, зацікавилися науковими експериментами, задумалися про майбутню професію. Створювати нові матеріали, знаходити нові альтернативні види палива, змінювати світ — захопливо та чудово! Дякуємо за яскравий урок, Професоре Хамелеоне. Наші друзі та ми чекаємо на нові зустрічі з Вами, у тому числі і як студенти Вашого університету!

P.S. В ролі Професора Хамелеона — Примаченко Сергій Володимирович, асистент кафедри хімії і хімічної технології НАУ.

Холодар Людмила Олександрівна, Кубальська Наталія Олексіївна.