на 2018-2019 н.р.

Saturday 18 August 2018

ROBOTICA–2017

Від · Тра 7, 2017

Всеукраїнський фестиваль з робототехніки ROBOTICA–2017. Вітаємо наших переможців олімпіади: команду 10-Б класу (Сірий Євгеній, Колосюк Назарій, Костюченко Павло) та учня 5-А класу (Пономаренко Владислав), які посіли ІІ місця на Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки!

Цього року фестиваль святкує 9–ту річницю проведення цього грандіозного дійства. Починаючи з самої першої олімпіади з робототехніки, яка відбулась у 2009 році на базі НТУУ КПІ, наша школа активно приймає участь у цих заходах і здобуває перемоги.

Цей рік не став виключенням. В якості експерименту для себе, як викладача курсу “Робототехніка”, та своїх вихованців, я готувалася не тільки до основних змагань, що включають в себе — “Сумо”, “Слалом”, (WRO – основна категорія), а й до конкурсу, категорія якого передбачає наявність глибоких знань з курсу програмування та неабияких навичок конструювання — це студентська категорія, т.з. ARC (Advanced Robotics Challenge).

На відміну від звичного нам робота LEGO® MINDSTORMS™ NXT або EV3, цей робот може бути оснащений іншими контролерами від компанії NI (National Instruments) MyRIO, або KNR (на основі MyRIO), а конструктивна основа повинна мати деталі конструктора MATRIX / TETRIX.

Учні нашої школи із задоволенням та захопленням готувались до цих змагань. Це, дійсно, неабиякий досвід, якому ми завдячуємо компанії “ПРОЛЕГО”, завдяки якій у нас з’явилась можливість прийняти участь у цій категорії змагань.

А тепер до наших олімпійців! Цього року приймали участь:

Сумо автономні:
Філоненко Владислав – 8-В клас
Дзюба Павло – 8-В клас
Козолій Богдан – 8-В клас
Метеля Роман – 8-В клас

Сумо керовані:
Пономаренко Владислав – 5-А клас
Кушнір Максим – 3-В клас
Шаповал Адріан -5-А клас

Слалом:
Баштовенко Антон – 5-Б клас