»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

ROBOTICA–2017Від · Тра 7, 2017


Всеукраїнський фестиваль з робототехніки ROBOTICA–2017. Вітаємо наших переможців олімпіади: команду 10-Б класу (Сірий Євгеній, Колосюк Назарій, Костюченко Павло) та учня 5-А класу (Пономаренко Владислав), які посіли ІІ місця на Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки!

Цього року фестиваль святкує 9–ту річницю проведення цього грандіозного дійства. Починаючи з самої першої олімпіади з робототехніки, яка відбулась у 2009 році на базі НТУУ КПІ, наша школа активно приймає участь у цих заходах і здобуває перемоги.

Цей рік не став виключенням. В якості експерименту для себе, як викладача курсу “Робототехніка”, та своїх вихованців, я готувалася не тільки до основних змагань, що включають в себе — “Сумо”, “Слалом”, (WRO – основна категорія), а й до конкурсу, категорія якого передбачає наявність глибоких знань з курсу програмування та неабияких навичок конструювання — це студентська категорія, т.з. ARC (Advanced Robotics Challenge).

На відміну від звичного нам робота LEGO® MINDSTORMS™ NXT або EV3, цей робот може бути оснащений іншими контролерами від компанії NI (National Instruments) MyRIO, або KNR (на основі MyRIO), а конструктивна основа повинна мати деталі конструктора MATRIX / TETRIX.

Учні нашої школи із задоволенням та захопленням готувались до цих змагань. Це, дійсно, неабиякий досвід, якому ми завдячуємо компанії “ПРОЛЕГО”, завдяки якій у нас з’явилась можливість прийняти участь у цій категорії змагань.

А тепер до наших олімпійців! Цього року приймали участь:

Сумо автономні:
Філоненко Владислав – 8-В клас
Дзюба Павло – 8-В клас
Козолій Богдан – 8-В клас
Метеля Роман – 8-В клас

Сумо керовані:
Пономаренко Владислав – 5-А клас
Кушнір Максим – 3-В клас
Шаповал Адріан -5-А клас

Слалом:
Баштовенко Антон – 5-Б клас

WRO — основна категорія
Прокопенко Роман – 8-В клас
Модягін Руслан – 8-В клас

ARC (Advanced Robotics Challenge):
Сірий Євгеній – 10-Б клас
Колосюк Назарій – 10-Б клас
Костюченко Павло – 10-Б клас
Давиденко Єгор – 9-В клас
Гречка Артем – 6-А клас
Ремез Сергій – 9-А клас

Джерело: Наталія Ігнатченко, учитель інформатики. Фото: Н.Ігнатченко © 2017