Thursday 21 September 2017

8 березня 2017

Від · Бер 9, 2017

Жінка! Така ж вічна і незбагненна, як зоряне оточення нашої планети. Скільки б ми не вдивлялись в зоряне небо, ми завжди відкриваємо в ньому непомічену раніше зірочку. Так і жінка – скільки б ми не спілкувалися, завжди відкриваємо для себе в кожній із них усе нові і нові відчуття. Нехай цього дня вас пестить весна крихітними чарівними дзвониками променів і жовтими грудочками мімози, нехай сонячний промінь увійде до вашого вчительського царства. Крутіть цього дня всім небосхилом! Щастя вам, усмішок, солодкого стану душі!

Джерело: Ярославна Савченко, педагог–організатор. Фото: Р. Томченко © 2017