Friday 22 September 2017

Уже не вперше до нашої школи навідуються представники ООН. Минулого року це була лекція з прав дитини і учні 6-В класу отримали паспорти дитини. Цього року до нас навідались волонтери зі Швейцарії. Діти дізналися на якому високому рівні там волонтерська справа, поповнили свої знання з історії альпійської республіки, зрозуміли чому там така сильна армія і яка для них велика честь військова служба. Зустріч проходила англійською мовою, тому учні змогли перевірити свій рівень іноземної в живому спілкуванні з носієм мови. Діалог вдався на славу. Всі залишилися задоволені.