Thursday 14 December 2017

6 грудня 2016 Україна відзначала 25-річницю Збройних Сил України. Це свято на честь усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі. Учні 3-В і 7-В класів, класні керівники Вероніка Юрченко та Людмила Крамар запросили до себе в гості військовослужбовця спеціального підрозділу Нацгвардії України. Цікаве спілкування, захоплюючий фільм про артилерію, про життя та будні військовослужбовців залишили у дітей глибоке розуміння того, що український військовий – це патріотизм, мужність, професіоналізм і висока досвідченість!