»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

10 жовтня в Києві у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” відбулася виставка електроніки CEE-2015. На виставці показали солідну кількість новинок від відомих виробників електроніки.

Компанія Canon представила повнокадрові дзеркальні камери з рекордними 50МП – EOS 5Ds и 5DSr, призначені переважно для студійної та пейзажної зйомки, а також нові об‘єктиви: суперширококутний (і наддорогий одночасно) EF 11-24mm f/4L USM, новий EF 35mm f/1.4 II та оновлений “народний” EF 50mm f/1.8 STM.

Nikon у свою чергу відмітився флагманським Nikkor 200-400mm f/4 VR, що разом з “тушкою” Nikon D4s в режимі серійної зйомки майже кулеметними чергами лунав по всій залі, а також численними конкурсами та майстер-класами.

Лідер ринку мережних технологій Cisco Systems Inc. показав лінійку серверів початкового та середнього рівня на платформі Intel, а також інтегровану систему відеоспостереження на базі Cisco ASA.

Привертали увагу стенди Microsoft з Kinnect‘ом та крісло-подушками для відпочинку, а також стенд компанії Rozetka з чарівними дівчатами в тематичних костюмах.

А також приклади фото з використанням виставленої техніки (проявлення з RAW зі стандартними параметрами та кропом):


comments powered by HyperComments