15 жовтня діти 7-В класу у супроводі кл.кер. Н.В.Модягіної та зав.бібліотекою школи Л.В.Яблонської відвідали урок мужності “На захист рідної землі”, що проходив у дитячій районній бібліотеці ім.Вершигори за участі командира кулеметного взводу добровольчого батальону “Айдар” Володимира Скоробагатька та представника волонтерського руху Наталії Мельничук. Діти взяли участь у всеукраїнській акції “Браслет нескорених”, в рамках якої власноруч сплетені браслети були передані нашим захисникам у зону АТО.