Tuesday 12 December 2017

Козацькому роду нема переводу! Знати минуле своєї Батьківщини – обов’язок кожного громадянина. І прививати це знання потрібно з дитинства. Адже молодь творить майбутнє і щоб воно було світлим, слід привчати її до патріотизму, любові до рідної землі, навчати пам’ятати героїв, що вибороли незалежність України.

– З чим асоціюється у дітей поняття «козак»? Що потрібно, аби стати гідним звання козак? Яким треба бути, щоб тебе посвятили в козаки?, – запитала учасників змагань у театралізованій грі «Нумо, хлопці, козачата» кореспондент шкільної газети «Юнітім» Ксенія Щербакова, учениця 11-А класу.

– Треба бути сильними – пройти випробування на міцність, треба бути розумними – вміти розв’язувати складні завдання, мужніми – не боятися наступного випробування… Гадаю, що ми зможемо довести всім, але насамперед самим собі, що все-таки, козацькому роду нема переводу!, – відповів Кошовий 6-В класу Павло Клименко.

– Поглибити знання учнів про традиційні свята українців, звичаї, обряди, народні ігри та забави. Виховувати прагнення бути сильними, сміливими, дружніми. Познайомити з народними традиціями Під час змагань ми з’ясували, що до нашого шкільного коша прийшли дуже кмітливі та спритні козачата 5-6 класів, яким під силу було практично все. А найголовніше для учасників – це прийняття посвяти та відчуття себе справжніми козаками, справжніми патріотами і справжніми українцями! Тому задоволеними залишилися всі – як діти, так і дорослі, – відповіла педагог-організатор школи Ярославна Савченко.

Джерело: Ярославна Савченко (педагог-організатор). Фото: Роман Томченко © 2015 Медійна група 7 “Фото” ® 2015