З метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників школи від надзвичайних ситуацій, у школі 21 квітня 2015р. було проведено День цивільного захисту.

День ЦЗ традиційно відкрився загальношкільною лінійкою. Термінова евакуація учнів і педагогів зі споруди школи відбулася о 9-00. У цьому році вона відбулася за 2 хв. 24 сек. За сигналом цивільної оборони (ввідна «Бомбардування») проведено евакуацію особового складу школи із приміщення в бомбосховище. Найкраще працював пост охорони громадського порядку, який організував патрулювання і спрямовував напрям руху учнів з усіх поверхів. Евакуація пройшла чітко і організовано.

Більш детально зі змістом Дня цивільного захисту Ви можете ознайомитися, переглянувши офіційний Звіт.

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ЦЗ (21.04.2015)

Відповідальні: Анна Василенко (нач.штабу ЦЗ, 1-ший заст.директора школи), Леонід Чехместрук (військ.кер. школи), Ярославна Савченко (пед.-орг. школи); медійна підтримка: Медійна група 7 “Фото” – Роман Томченко © 2015