18 березня 2015 року відбувся щорічний конкурс художнього слова «Світова література» серед учнів нашої школи. Цього разу кількість учасників значно збільшилось. Журі оцінювало конкурсантів за номінаціями «Поезія», «Проза», «П’єса». Виступи конкурсантів супроводжувався відео презентаціями. Цей проект створює своїм учасникам рідкісну можливість для вираження найсокровеннішого, а дорослих окрилює втіхою духовного спілкування з обдарованими Словом дітьми.

Іохова Людмила Василівна, член журі: “Працюючи у складі журі конкурсу, я відзначила для себе, що творча реалізація у художньому слові є важливим етапом долучення до культури Слова сучасних школярів. Художня творчість сприяє подоланню багатьох проблем підліткового віку – позбутися стану тривожності та самотності у найближчому соціальному оточенні, поглибити здібність до самоаналізу та порозуміння з іншими людьми, долаючи характерні для цього віку моменти відчуження і самотності, виконувати соціально значиму діяльність і відчувати у відповідь схвалення і підтримку, пережити втіху від перших творчих осяянь і стану натхнення…

Переможцями конкурсу стали:

Гран-прі! Учні 6-А , 9-А, 9-Б та 11-Б класу.

Кращі читці серед 5-х класів. Федорова Ксенія, Кривко Анастасія, Петряков Артем, Урсу Валерія, Хулап Олександра, Денісьєвська Євгенія.
Кращі читці серед 6-х класів. Зарицький Павло,Свідіна Надія, Стецюк Юрій, Матвійчук Анна, Завацький Михайло, Яловський Олександр, Семененко Олександр, Горбач В’ячеслав, Ступаченко Єлизавета, Горбарчук Богдан, Гомашевська Марія, Мартиненко Діана, Муляр Ігор.
Кращі читці серед 7-х класів. Кір’янова Ганна, Глущенко Каріна, Вознюк Марина, Анасімова Дар’я, Загудаєв Владислав, Корнева Дар’я, Ковальчук Єлизавета, Остапенко Роман.
Кращі читці серед 8-х класів. Рибак Тетяна, Кодацька Олександра.
Кращі читці серед 9-х класів. Лябах Кирилл, Ліхно Ян, Копейкин Євгеній.
Кращі читці серед 10-х класів. Щербакова Ксенія, Котляревська Валерія, Шиндяпіна Тетяна, Мірошник Дмитро.
Всі учасники конкурсу з 11-Б. Із лірики «Срібної доби»: Адамович Олексій, Литвиненко Анна, Ганзюк Анастасія, Дворник Вікторія, Коренко Дмитро, Ходирєва Анастасія, Романенко Мирослав, Франківська Анастасія.

Конкурс проводили вчителі світової літератури: Макєєва І.О, Іохова Л.В, Гаєвська Л.О