Свято 8 березня

Від · Бер 8, 2015

4934464_fh83
Протягом багатьох століть люди оспівували та прославляли в піснях і віршах образ Матері-Берегині чи коханої жінки, благословляючи її ім’я. Сама жінка змусила державних мужів рахуватися з інтересами її країни, поважати її. Життя та діяльність мудрої та справедливої княгині Ольги вивели Русь на світову арену. Весь світ знає про вродливу українську дівчину, яка полонила серце молодого султана Сулеймана і стала всемогутньою Роксоланою. Перебуваючи далеко за межами рідної України, вона сприяла розвитку національної культури, дбала про добробут народу. Не минуло і століття, як щедра на таланти українська земля подарувала людству чарівну й талановиту Марусю Чурай. ЇЇ пісні про кохання та вроду й досі бентежать наші серця, наповнюючи їх то смутком, то радістю.

Можна навести чималий список жінок, які прославляли рідну землю. Це поетеси Леся Українка та Ліна Костенко, художниця Катерина Білокур, співачки Раїса Кириченко та Ніна Матвієнко, актриси Соломія Крушельницька та Наталія Ужвій і багато-багато інших.

СЦЕНАРІЙ СВЯТА 8 БЕРЕЗНЯ 2015

«…Народ живе саме завдяки міцному зв’язку часів, безперервності традицій, великій силі історії…», – наголошував відомий український прозаїк, лауреат державних премій, автор кількох десятків романів – Павло Загребельний.

Жінка дає життя, леліє, зігріває, допомагає зробити перші кроки. Вона порадниця й захисниця. Предмет обожнення та поклоніння, щастя й натхнення.Сила жінки звичайно безмежна. І не дивлячись на те, що чоловіки – сильна половина перед нашою слабкою, але ж перед прекрасною половиною вони схиляють голови. Дійсно, жінки гідні цього. Та як їх можна не любити, коли вони все знають, усюди встигають: виховати дітей, зберегти тепло родинного вогнища, бути водночас хорошим спеціалістом на роботі й доброю господинею вдома. Вони успішно вирішують усі ці проблеми й залишаються перш за все жінками. У кожній квітці – своя чарівність. Так само, як у кожній жінці. Треба лише вміти бачити, уміти дивитись. До цих прекрасних слів хочеться додати побажання здоров’я, щастя, любові та поваги.

Кохайте і будьте коханими. Хай вам лагідно посміхається сонечко, хай життя ваше світиться, як зорі,щоб не були ви похмурі, як хмарки, холодні, як зима, а лише лагідні, усміхнені. І пам’ятайте, що ви того варті!

Джерело: Uniteam, педагог-організатор Ярославна Савченко \\ Фото: Роман Томченко © 2015