Wednesday 13 December 2017

З нагоди Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2015 року о 13:30 відбулося урочисте вручення приписних свідоцтв учням 10-11-х класів нашої школи. Спеціальний гість церемонії – “кіборг” донецького аеропорту Олексій Матлак (позивний “Шрам”). Телевізійний канал ICTV зробив репортаж з урочистого вручення свідоцтв випускникам. Щиро вітаємо учнів старшої школи з долученням до славної когорти захисників Батьківщини.
Відповідальні: Леонід Чехместрук (військ.кер. школи), Ярославна Савченко (пед.-орг. школи); медійна підтримка: Медійна група 7 “Фото” – Роман Томченко, Дмитро Кротіков © 2015