Cемінар Smarty Notebook

Від · Січ 13, 2015

13 січня 2015 року, в спеціалізованій школі №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, відбувся семінар-практикум «Застосування програмного забезпечення SMART™ Notebook у рамках експерименту «Впровадження елементів дистанційного навчання у ЗНЗ м.Києва» для учителів шкіл Солом’янського району. Учасників семінару заступник директора СШ №52 Заводович О.Г. ознайомила з перебігом експерименту. Учитель математики школи №7 Волошина В.І. поділилась досвідом створення уроків за допомогою SMART™ Notebook.