Нещодавно в нашій школі відбулась подія, яка змусила наших гостей здивуватися від побаченого. І все із-за того, що вчителі школи Ігнатченко Наталія Владиславівна та Шаповал Альона Миколаївна давали відкриті уроки в 5 та 6 класах для вчителів міста, що проходять курсову перепідготовку. В числі гостей, був присутній доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій, методист НМЦ технологій Рудик Олександр Борисович та методист НМЦ Солом’янського району Ігнатенко Леся Володимирівна.

Вчитель Шаповал Альона Миколаївна змусила поринути дітей у вимір комп’ютерної графіки, діти виконували цікаві завдання, розв’язували кросворди, а в кінці уроку проходили тест на знання теми, розроблений спеціально для цього уроку.

Ігнатченко Наталія Владиславівна провела урок з робототехніки на тему: “Датчики. Практичне застосування”. На уроці діти були справжніми дослідниками, тому що головною задачею було спостереження та аналіз параметрів різноманітних приміщень, придатних для роботи чи відпочинку людей, використовуючи в якості вимірювальних пристроїв, тільки робота з датчиками. Учні об’єднувались в команди, і кожній команді випадало своє завдання. Одній – слід було дослідити приміщення лікарні, іншим – завод, бібліотеку та шкільну кімнату. Вимірювання в приміщенні були різноманітними, від розрахунків довжини та ширини приміщення, визначення гучності звуку, освітленості до площі, що припадає на 1 особу.

В кінці заняття, діти підвели підсумки, чи відповідає те чи інше приміщення нормативним вимогам. Уроки вийшли дуже креативними, веселими та цікавими.