Thursday 14 December 2017

День учителя (2014)

Від · Жов 3, 2014

Щиро вітаємо учителів зі святом! Ваша професія – особлива, адже бути вчителем – це, перш за все, покликання. Кожен з вас – вихователів, вчителів, викладачів – вкладає частину своєї душі та весь свій досвід у кожного учня. Хочемо подякувати усім педагогам за вашу працю і вашу величезну турботу і відданість. Бажаємо вам натхнення, міцного здоров’я, родинного тепла та миру, вдячних учнів, які все життя пам’ятатимуть тих, хто допоміг їм обрати правильний шлях у житті.