Wednesday 13 December 2017

7 травня в школі відбулася конференція, присвячена відзначенню 70-річчя визволення України та 69-ої річниці Великої Перемоги. На конференції було презентовано методичний посібник “Патріотичне виховання учнів та студентів у навчальних закладах України”. Традиційними стали щорічні зустрічі ветеранів з учнями та батьками, вчителями та гостями. Сьогоднішня зустріч поколінь стала пам’ятною віхою у роботі шкільної музеї бойової слави, який восени цього року відзначить своє 30-річчя.

Школа від щирого серця зичить міцного здоров’я, мирного неба. Нехай на нашій благословенній землі завжди панує добробут, спокій та злагода.

Фото: Роман Томченко, Медійна група 7 “Фото”