На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року N1718-р “Деякі питання військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів” та з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, виховання громадянських якостей в учнів (вихованців) системи загальної середньої освіти, збірна команда школи 28 квітня 2014р. взяла участь у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри “Зірниця”.