Thursday 14 December 2017

Цивільна оборона – це важлива складова загальнодержавних оборонних заходів будь-якої держави, що проводяться в мирний та воєнний часи. День ЦО у нашій школі організується з метою своєчасної підготовки об’єкта до захисту від наслідків НС та оперативного проведення рятувальних і інших невідкладних робіт.

Захисник Вітчизни – це мужність, стійкість, доблесть та вірне служіння Батьківщині. Саме тому ми проводимо урочисту лінійку і шлемо найщиріші вітання присутнім нашим гостям: ветеранам та учасникам війни, воїнам запасу , а також сьогоднішнім і майбутнім захисникам Вітчизни.

Бажаємо нашим славним чоловікам міцного здоров’я, справжньої чоловічої мудрості, мужності.