shevchenko_ann200mainpage
7 березня 2014р. у нашій школі відбулося вшанування Великого Сина українського народу – Тараса Шевченка, присвячене його 200-літньому ювілею. Приязна дружня шкільна громада учнів 6-11 класів підготувала драматичні та музичні номери, присвячені Тарасові Шевченку та поставлені за мотивами його творів.

Директор школи Валерій Шевченко

Окрім безперечно талановитого виконання усіх драматичних номерів цього вечору шани Великого Кобзаря, мене вразив рівень виконавської майстерності учасників ушанування – я не помітив ні однієї зупинки у виступах…

Хочемо висловити подяку усім, хто доклав зусиль у підготовці цього свята для наших школярів – учням школи, учителям української літератури Людмилі Березняк, Ларисі Чемерис, Наталії Струк, Валентині Градзіон, педагогу-організатору школи Ярославні Савченко та заступнику директора Ірині Лагоді.
Фото: Заслужений фотограф школи Роман Томченко