»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

>ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2014

18 та 27 лютого 2014р. у нашій школі відбулися Дні відкритих дверей. Інформаційні технології – це комп‘ютери, нетбуки, роботи та інфраструктура. Профіль нашого закладу базується на ІТ. Наші маленькі гості на власні очі мали змогу не тільки побачити справжніх роботів, але й власноруч запрограмувати цих помічників людини.
Діти разом з батьками і вихователями поринули у чарівний світ медіа. Дітлахи самостійно працювали з технологіями смарт-дошок під пильним наглядом старшокласників та викладачів інформатики. Сподіваємось у майбутньому побачити наших гостей вже у статусі учнів нашої школи. Висловлюємо подяку батькам та учням другого класу під орудою Алли Тітової та п‘ятим класам (Н.Мадягіна, С.Тернавська) за чудову виставу, спеціально підготовлену до Днів відкритих дверей.
Фото: Заслужений фотограф школи Роман Томченко


comments powered by HyperComments