»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

У давні часи маленька українська дівчинка опинилася в Стамбулі , в полоні у турецького султана, де отримала ім‘я Роксолана. З часом вона стала дружиною султана, а пізніше – його головною дружиною. Для цього їй довелося прийняти ісламську віру, а також отримати ще одне, мусульманське ім‘я – Хюррем.

Роксолану Хюррем її Султан любив більше за інших. Вона була не тільки вмілою танцівницею, але ще і дуже цікавою співрозмовницею, завдяки своєму розуму та знанням. Ще Роксолана володіла чудовим голосом, адже українки славляться чудовими голосами.

Ось і в районному конкурсі краси “Намисто Роксолани” представниця нашої школи – Діана Цаава з тріумфом показала свої здібності у царині ораторського мистецтва, вокалу та хореографії, за що отримала почесне 1 місце! Вітаємо тебе, Діана з впевненою перемогою в конкурсі краси!

Фото: Владислав Цвєтков © 2013


comments powered by HyperComments