8 листопада з метою виховання у старшокласників патріотичних почуттів та ознайомлення їх зі шляхами тримання професійної освіти в навчальних закладах різних типів учні 10-А класу разом з класним керівником Холодар Л.О. відвідали Національну академію внутрішніх стправ.

Діти поклали квіти до пам’ятника загиблим міліціонерам, були присутні на зустрічі ветеранів міліції та курсантів академії.

Висловлюємо подяку ректору академії Коваленку В.В. за надану можливість, а також директору музею Довбні В.А. за теплу зустріч.

[ngg_images gallery_ids=”235″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails”]