7 жовтня 2013р. для учнів 9-х класів був проведений практичний правовий тренінг “Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх”. Дякуємо капітанові міліції Т.В.Горбач та начальникові ВКСМД Солом’янського РУ ГУ МВС України у Києві С.С. Клочуряку за змістовний та захоплючий тренінг.

Фото: Роман Томченко

Також 17 жовтня в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району відбулася зустріч учнів СШ №52 у супроводі Холодар Л.О. та Сергієнка С.А. з представниками відділу кримінальної міліції у справах дітей.

Начальник відділу капітан міліції Клочуряк С.С., заступник начальника полковник міліції Кузик М.Ф., відповідальна за школу капітан міліції Горбач Т.В., а також курсанти академії МВС Кузьменко С.В. та Дурдинець М.В. зробили доповідь з теми “Кримінальна відповідальність підлітків”.