»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

7 жовтня 2013р. для учнів 9-х класів був проведений практичний правовий тренінг “Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх”. Дякуємо капітанові міліції Т.В.Горбач та начальникові ВКСМД Солом‘янського РУ ГУ МВС України у Києві С.С. Клочуряку за змістовний та захоплючий тренінг.

Фото: Роман Томченко

Також 17 жовтня в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом‘янського району відбулася зустріч учнів СШ №52 у супроводі Холодар Л.О. та Сергієнка С.А. з представниками відділу кримінальної міліції у справах дітей.

Начальник відділу капітан міліції Клочуряк С.С., заступник начальника полковник міліції Кузик М.Ф., відповідальна за школу капітан міліції Горбач Т.В., а також курсанти академії МВС Кузьменко С.В. та Дурдинець М.В. зробили доповідь з теми “Кримінальна відповідальність підлітків”.


comments powered by HyperComments