Friday 15 December 2017

День Учителя 2013

Від · Жов 5, 2013

Шановні вчителі, прийміть найтепліші та щирі вітання з Днем учителя !

Професія вчителя пред’являє найвищі вимоги до тих , хто її обрав . І наші педагоги з честю виконують свою благородну місію. Безмежно віддані своїй справі , вони діляться з дітьми знаннями , викладають їм перші уроки миру і добра , закладають основи виховання , долучають до суспільного життя.

Дякуємо всім працівникам і ветеранам нашої школи за високий професіоналізм і вірність обраній справі . Бажаємо вам завжди зберігати позитивний погляд на життя і ділитися ним зі своїми учнями.

Міцного здоров’я вам , терпіння , невичерпної енергії і душевних сил!