Thursday 14 December 2017
trda431100

Наші учні на чолі з керівником туристичного гуртка С.Сергієнком провели туристичний збір, присвячений Всесвітньому дню туризму. Нашим спортсменам дошкуляли дощ, холодна погода та північний вітер, але вони не зважаючи на погодні негаразди вперто долали перешкоди та йшли до своєї мети. Дякуємо учням та їх наполегливому тренерові за високі результати збору.

Свято було запроваджене Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія. У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації – головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. У вересні 1999 року на ХІІІ сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Фото: Роман Томченко