»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

16 вересня Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року в пам’ять про підписання Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі, тим самим зберігаючи життя на планеті.

В рамках Монреальського протоколу вдалося заборонити виробництво і споживання 100 видів хімікатів, що руйнують озоновий шар. Багато з цих речовин сприяє глобальному потеплінню. В цілому, світове споживання таких сполук скоротилося більш ніж на 95%.

В нашій школі учнями 7-их класів проведена екологічна акція присвячена Міжнародному дню захисту озонового шару. На уроці хімії учні презентували свої творчі роботи, робили макети озону, вивчали фактори руйнування озону та сучасний стан озонового екрану.comments powered by HyperComments