Wednesday 13 December 2017

16 вересня Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року в пам’ять про підписання Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі, тим самим зберігаючи життя на планеті.

В рамках Монреальського протоколу вдалося заборонити виробництво і споживання 100 видів хімікатів, що руйнують озоновий шар. Багато з цих речовин сприяє глобальному потеплінню. В цілому, світове споживання таких сполук скоротилося більш ніж на 95%.

В нашій школі учнями 7-их класів проведена екологічна акція присвячена Міжнародному дню захисту озонового шару. На уроці хімії учні презентували свої творчі роботи, робили макети озону, вивчали фактори руйнування озону та сучасний стан озонового екрану.