Ось і настав цей незвичайний день. День святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Тільки вчора останнім акордом шкільної симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвінка. Все це – позаду. А попереду самостійне життя. В цей урочистий день випускники прощаються із рідною школою. Вчителі передали їм свої знання, вклали в кожного часточку свого серця , допомогли знайти своє місце в житті. Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею!