8 травня відбулася вистава з нагоди святкування Великої Перемоги “А зорі тут тихі”. У виставі взяли участь учні середньої та старшої школи.

Усім, хто кував перемогу й загинув
За тебе, за мене, за всю Батьківщину,
Хто фронтом звитяги ішов за тобою,
Боровся з фашизмом і гинув у бою.

Ми розкажемо Вам про дівчат, яким завжди буде дев’ятнадцять. Про дівчат, життя яких увірвалося саме тоді, коли вони розквітли для любові й радості. Ми розкажемо вам про них, бо серед вас могли б сьогодні сидіти їхні правнуки. Ми розкажемо Вам про них, щоб там, на небесах, вони відчули відлуння нашої пам’яті й посміхнулися своїми юними, ніжними посмішками. І зорі хай сяють їм тихі, тихі.
Зорі вічної пам’яті.