24 квітня на базі Солом’янського центру дитячої та юнацької творчості в рамках програми “Підліток і закон” відбувся тренінг для учнів 8-х класів “Конституційні права і обов’язки підлітків”.

Тренінг провели курсанти III курсу Навчально-наукового інституту підготовки кадрів кримінальної міліції Національної академії внутрішніх справ України:

1. Валентин Колосюк
  2. Оксана Тріпник
  3. Ірина Мартиненко

Діти уважно слухали та активно відповідали на запитання лекторів. Було задано багато зустрічних питань, на які діти отримали кваліфіковані та змістовні відповіді. Загалом тренінг відбувся на високому науковому рівні.