Wednesday 19 July 2017

18 квітня у нашій школі відбувся «День цивільної оборони» з метою пропаганди знань про цивільну оборону.

Під час заходу були відпрацьовані дії з евакуації дітей, продемонстрований порядок дій при наданні першої невідкладної допомоги. Між старшокласниками відбулося змагання зі швидкого надання медичної допомоги та вивезення потерпілого із зони ураження.

Як зазначив військовий керівник нашої школи учитель-методист Леонід Чехместрук: «Головною метою таких заходів як День цивільної оборони є попередження дитячого травматизму і загибелі дітей. Наш прямий обов’язок навчити молодь правильній поведінці у надзвичайних ситуаціях».

Фото: Роман Томченко, Владислав Цвєтков