Продовжується започаткований 2012-го року ІІ етап упровадження елементів дистанційного навчання у школах м. Києва.

19 квітня учитель природознавства Тернавська С.М. провела пробний урок з 5-Б класом. /ФОТО/

Першою у Києві дала дистанційний урок Заводович О.Г. — учитель математики 6-А класу. Заводович О.Г. є керівником експерименту у школі і одночасно його активним учасником. Учитель математики Шевченко Т.М. та вчитель природознавства Даневич Ю.В. провели уроки в 5-А класі. 15 квітня була проведена педагогічна рада,на якій учителям школи показали проведення online-уроку.
Фото: Роман Томченко