“Він був сином мужика – і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком – і став велетнем у царстві людської культури”, – так сказав про Шевченка І.Я.Франко.

Твори Шевченка живі і сучасні, сповнені любові до України.

16 квітня 2013 року учні 9-В класу з учителем укр.мови та літератури Л.О.Березняк та соціальним педагогом Л.І.Терещенко підготували літературно-драматичну композицію “Шевченко – поет і людина”. Учні читали напам’ять вірші Кобзаря, інсценізували епізоди з життя поета. Нікіта Нечитайло (5 кл.) виконав романс “Зоре моя вечірняя…”, а Настя Ганзюк – музичний твір “Фантазія” на акордеоні.

План заходів з підготовки 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

Фото: Роман Томченко