Thursday 14 December 2017

Всесвітній день авіації та космонавтики — пам’ятна дата, що відзначається 12 квітня, установлена на знак першого польоту людини в космос. 12 квітня 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» з космодрома «Байконур» уперше у світі зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин. 12 квітня 1981 стартував перший пілотований політ за американською програмою «Шаттл».

У нашій школі традиційно щорічно проводиться предметний тиждень авіації та космонавтики. Цьогоріч – це буде 8-12 квітня. Учитель фізики та астрономії спеціалізованої школи №52 Світлана Тернавська запрошує усіх учнів взяти участь у заходах, що відбудуться протягом предметного тижня.

Фото: Владислав Цвєтков, Роман Томченко © 2013