18 березня 2013 на Малій педагогічній раді школи серед інших питань порядку денного було заслухано творчі звіти учителів, що проходили планову атестацію на здобуття або підтвердження кваліфікаційної категорії. Власним педагогічним доробком з колегами поділилися О.Шаповал, О.Заводович, В.Сірко, Н.Ігнатченко, Л.Яблонська, Л.Чекмарьова. Справжнім сюрпризом для учителів став фільм-презентація творчого уроку Світлани Тернавської “У світі звуків”, який вона підготувала і провела разом з учителем музики Н.Базиленко.