Ми живемо в час надшвидкостей, інтенсивної трансформації суспільства, в часи великих амбіцій та неймовірних можливостей. Діти перші завжди і в усьому. Бібліотека є осердям інформаційного поля. Бібліотекар є не тільки провідником знань та культурно-історичного досвіду, але, поряд з педагогами, відповідає за успішну соціалізацію дитини в сучасному суспільстві.

З цією метою у нашій школі відбувся практичний семінар “Модернізація та інноваційно-комунікативний розвиток шкільної бібліотеки”, головним завданням якого став розвиток творчого потенціалу учнів за допомогою інтерактивних методів під час проведення бібліотечних уроків.

Фото: Дмитро Кротіков, Роман Томченко