Thursday 14 December 2017

Сьогодні, 27 лютого при підтримці шкільного самоврядування «Юнітім» відбулися змагання з настільного тенісу між учнями 5-11 класів. Головний суддя Погорєлов Олександр (Президент шкільної Ради) провів турнір зі спортсменами 8-11 класів.

Переможцями стали:

1 місце – Оніщенко Віталій(11-Б);
2 місце – Горбенко Євген (11-А) ;
3 почесне місце – Гаврилов Олексій (9-Б).

Що до змагань між 5-7 класами, то Головний суддя Вербов Леонід (міністр спорту) люб’язно надав нам такі результати:

1 місце – Буняк Денис (6-А);
2 місце – Гикал Гліб (5-Г);
3 місце – Подопригора Влад (6-А).

Вітаємо хлопців з перемогою! А іншим учасникам змагань просимо не засмучуватися. Змагань у вашому житті буде ще багато, а ось справжня дружба – одна!