Thursday 14 December 2017

Учитель фізики Світлана Миколаївна Тернавська та учитель музики Наталія Григорівна Базиленко провели відкритий бінарний урок “У світі звуків” з метою вивчити фізичні та фізіологічні характеристики звуку, розкрити значимість звуку як засобу спілкування людей, складової їхнього духовного життя. На уроці викладачам вдалося поєднати наочність живих музичних інструментів (барабану, фортепіано, гітари, флейти, співучого стакану, гармоніки) та засобів медійної підтримки уроку (презентація, фрагменти відео та аудіо).