У школі пройшли виховні години, зустрічі з ветеранами, присвячені річниці визволення Києва від військ вермахту (1943). Людмила Холодар гостинно запросила ветеранів на зустріч з 9-10-ми класами нашої школи.

Протягом 6 листопада – 6 грудня 2012р. у школі проводиться місячник оборонно-масової роботи (МОМР). Учні нашої школи, під орудою керівника шкільного музею Світлани Полякової взяли участь у відкритті громадського музею “ДОТ №186” у селищі Чабани, що знаходиться поблизу Києва.

4 листопада випускники 11-А класу нашої школи (С.М.Тернавська) відвідали мототрек “Пирогово”, де відбувався Дев’ятий міжнародний військово-історичний фестиваль “Даєш Київ!”, присвячений 69-й річниці визволення Києва від військ вермахту.

У заході брали участь члени військово-історичних клубів України, Росії, Білорусі, Естонії, Литви, Чехії та інших країн – усього близько 800-та чоловік.

Школярі у захваті спостерігали, як розгорталися бої за визволення Києва – радянські атаки і німецькі контратаки, кровопролитні рукопашні бої, повітряні нальоти, артилерійські дуелі і кавалерійські обходи.