Wednesday 13 December 2017

27 листопада в ЦДБЮТ Солом’янського району пройшов конкурс краси “Намисто Роксолани”. Перемогу в номінації «Міс Чарівність» отримала учениця нашої школи Діана Цаава. Вітаємо її з почесною перемогою! Конкурс краси «Намисто Роксолани» проводиться вже 10 років поспіль. Потрапити на конкурс краси мріє кожна дівчина 9-11 класів, тому що під час його проведення учасниці мають змогу не тільки продемонструвати свої найкращі вбрання і найкращі прикраси, а й позмагатися у конкурсних естафетах.

Учасниці взяли участь у таких конкурсах: «Візитна картка», «Мистецтво», «Майстерність актора», «Дефіле». Дівчата – красуні змагалися не тільки в красі, але й в ерудиції та мистецьких обдаруваннях. Претендентки на це незвичайне звання вразили глядачів своїми виступами, а енергія, яку вони випромінювали, передавалась глядачам, які активно підтримували конкурсанток оплесками. Їхню майстерність оцінювало прискіпливе журі, яке вибирає тепер не тільки самих красивих, але і найдостойніших дівчат. І важливу роль у виборі головної красуні грає не тільки зовнішність, а й розумові здібності конкурсантки та її плани на майбутнє. Тому, якщо дівчина планує брати участь у конкурсі краси, їй потрібно не тільки працювати над своїми зовнішніми даними, але і розвиватися інтелектуально.

За рішенням журі перемогу в номінації «Міс Чарівність» отримала учениця нашої школи Діана Цаава. Вітаємо нашу чарівну красуню і бажаємо не втрачати їй надії, вірити в свої сили, не зупинятися на досягненому і тоді всі бажання обов’язково збудуться.

Фото: Роман Томченко