Tuesday 12 December 2017

Сьогодні відбувся відкритий виховний захід «Книга – дивовижний сад, будинок життя та мудрості». Учні 5-Г класу разом зі своїм класним керівником Кострицею Л.В. подорожували до чарівної країни мудрості, де приймали активну участь у конкурсах, розв’язували в ігровій формі різні тематичні ситуації, демонстрували свою креативність під час поетичних хвилинок, ділилися враженнями від улюблених прочитаних книг, подорожували в минуле на машині часу, заповняли «Дерево мудрості» висловами відомих людей про книги.

На святі також були присутні соціальний педагог Терещенко Л.І. та педагог-організатор Савченко Я.В., які ознайомили учнів з історією виникнення книг та писемності й організували заповнення формулярів читача шкільної бібліотеки.