Учні 9-А класу 19 жовтня відвідали місто Львів. Екскурсія відбулася під керівництвом класного керівника Холодар Л.О. у супроводі вчителя фізкультури Сабадаш О.В.

Оглянули споруди Львівського університету та політеху, собор Єлизавети, Cв. Юра, Петра та Павла, Cв. Андрія. Піднімалися на вищу точку Львова – гору Замкову. Спускалися в підземелля, де збереглися пласти XIII ст. Побачили як готується шоколад. Біля ратуші прийняли участь у святі сиру. Зустріли живого Швейка, слухали звуки Львова, тримали в руках ключі від Львова. Бачили церемонію вінчання та хрещення в греко-католицькому храмі Cв. Петра та Павла. Снідали та обідали з філіжанкою чаю в кафе.

Дякуємо за чарівну екскурсію пані Марії.