Tuesday 12 December 2017

Вітаємо учасників Х зльоту молодих учителів Солом’янського району м. Києва.

У заході, присвяченому Всесвітньому дню вчителів, брали участь: голова районної ради та райдержадміністрації Сидоров Іван Петрович, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Луцький Максим Георгійович, начальник управління освіти Лазарєва Галина Робертівна, керівник НМЦ Метенко Раїса Олександрівна, директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів. В рамках роботи зльоту, відбулося ознайомлення з досвідом роботи та творчими здобутками вчителів різніх шкіл району. Наша школа не стала виключенням.

Молодий креативний педагог, Ігнатченко Наталія Владиславівна разом зі своєю ученицею Гулій Маргаритою, представляли роботу гуртка “Робототехніка”, який працює в нашій школі з 2008 року. Психолог нашої школи, Лісойван Олена Валеріївна, отримала подяку від голови голови Солом’янської районної державної адміністрації за досягнення високої майстерності у професійній діяльності.

Гості та організатори привітали присутніх зі святом, а учасники були відзначені цінними подарунками від голови Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації.