Під егідою Солом’янського районного ТСО України у нашій школі відбулася методична конференція «Тематичне планування курсу “Захист Вітчизни” на 2012-2013 н.р.».

У числі учасників конференції, крім самих активістів ТСО, були начальники відділів ідеологічної роботи Київського міського та районних виконавчих комітетів, керівники відділів освіти, заступники директорів середніх шкіл з виховної роботи, викладачі допризовної підготовки, активісти УРСМ, представники ТСОУ, військкоматів та військових частин Київського гарнізону.

Відкрив науково-практичну конференцію підполковник у відставці Леонід Чехместрук, який у вступному слові визначив цілі і проблематику даного заходу. З грунтовною доповіддю на тему «Військово-патріотичне виховання молоді України як фактор забезпечення національної безпеки» виступив підполковник Леонід Чехместрук. Він без прикрас розповів про насущні проблеми у діяльності командирів, на роботі яких позначаються недоліки у допризовної підготовки юнаків, упущення в їх вихованні в сім’ї та школі. Потім гостям було запропоновано відвідати спеціально організовані навчальні точки, де вони змогли ознайомитися з обладнанням тиру та побачити презентацію новітнього навчального засобу масштабного макету для відпрацювання військових операцій.

Викладач-методист ЗВ, підполковник Леонід Чехместрук