v class="one_half">

28 квітня відбувся III тур (міський) Всеукраїнської олімпіади з анімації.

Вітаємо представника нашої школи, учня 6-Б класу Максима Дзюрича з зайнятим ним другим місцем!

Також, 28 квітня, в приміщенні Київського палацу спорту було проведено Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки. З кожним роком олімпіада з робототехніки об’єднує та залучає все більше і більше знавців та прихильників цієї справи, адже організатори створюють всі умови, щоб цей захід пройшов якнайкраще.

Діти з усіх куточків країни з’їжджаються для участі у цих змаганнях. Наша школа не є виключенням! Для тих, хто знайомиться з цією подією вперше, нагадаємо, що діти готуються до цієї олімпіади впродовж усього навчального року: отримують правила, які узгоджуються зі світовою організацією WRO (World Robot Olimpiad), будують роботів та паралельно до цього, вчать курс “Робототехніка”,
який є основним предметом в нашій школі.

В цьому році ми представляли 4-ри команди в підготовчій, молодшій та середній лігах. Підготовка тривала досить напружено, в одному кабінеті слід було розмістити три поля для роботів (габарити кожного складали в середньому 1,2 х 2,20 м), заняття тривали від 2 до 4 годин і завдяки цьому ми здобули призові місця серед 100 команд учасників.

Вітаємо переможців та учасників:

Підготовча ліга:

1. Команда “Bumblebee” (Добрянський Євгеній, Гулій Марго, Денисенко Анна) – 2 місце
2. Команда “Wheeljack” (Костюченко Павло, Сірий Євгеній, Зайцев Кирило) – призер

Молодша ліга:

1. Команда “MegaNoobles” (Порохницький Назарій, Грицюк Павло) – призер

Середня ліга:

1. Команда “Electroniks” (Тесленко Ангеліна, Бурда Ірина, Коренко Дмитро) – 3 місце

Висловлюємо подяку, від імені адміністрації спеціалізованої школи №52, тренерам, учасникам та організаторам олімпіади! Відповідальна особа за підготовку до олімпіади учнів: вчитель інформатики Ігнатченко Н.В. Наша школа була представлена чотирма командами, дві з яких у тяжкій боротьбі завоювали друге та третє місця.

Склад команд-призерів:

II місце (підготовча ліга)

• Денисенко Анна
  • Гулій Марго