Wednesday 13 December 2017

3 травня 2012 пролунав останній дзвінок для одинадцятикласників. Останній Дзвоник підводить риску в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і перервами, успіхами і труднощами. За доброю традицією випускників школи привітав директор Валерій Шевченко. Особливим акцентом стала згадка про те, що школа пишається своїми випускниками. Кожен рік – випускники різні, але з року в рік їх об’єднує одне – вдячність школі за отримані знання, тепло і турботу. Шановні випускники, не забувайте власну alma mater, вона завжди гостинно зустріне вас у майбутньому.