»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Екскурсія розпочалася зі шкільного музею бойової слави, де учні-екскурсоводи розповіли гостям про бойовий шлях 138\70 Глухівської гвардійської стрілецької дивізії. Наступним етапом ознайомлення зі школою стали відвідини кабінету біології, де діти побачили живий світ природи – рибок, пташок, тритонів, хомяків, черепашок. В кабінетах інформатики діти познайомились з сучасними технологіями спілкування та освіти. Ще одним кроком у царині знань стало знайомство з предметом робототехніка. Наші учні з гордістю показали власні здобутки у вивченні основ цього предмету.

Наостанок малята потрапили до нашого кабінету мультимедіа. Веселі мультики, шкільні відеоролики та дитячі пісні стали гучним знаком оклику у незабутніх враженнях гостей про нашу школу. До зустрічі, любі малята, у новому навчальному році.

Фото: Роман Томченко © 2012


comments powered by HyperComments