Thursday 14 December 2017

Екскурсія розпочалася зі шкільного музею бойової слави, де учні-екскурсоводи розповіли гостям про бойовий шлях 138\70 Глухівської гвардійської стрілецької дивізії. Наступним етапом ознайомлення зі школою стали відвідини кабінету біології, де діти побачили живий світ природи – рибок, пташок, тритонів, хомяків, черепашок. В кабінетах інформатики діти познайомились з сучасними технологіями спілкування та освіти. Ще одним кроком у царині знань стало знайомство з предметом робототехніка. Наші учні з гордістю показали власні здобутки у вивченні основ цього предмету.

Наостанок малята потрапили до нашого кабінету мультимедіа. Веселі мультики, шкільні відеоролики та дитячі пісні стали гучним знаком оклику у незабутніх враженнях гостей про нашу школу. До зустрічі, любі малята, у новому навчальному році.

Фото: Роман Томченко © 2012