»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

2 березня в приміщенні відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулося урочисте відкриття україно-корейського Центру інформаційного доступу, створеного Національним інформаційним агентством Південної Кореї (National Information Agency — NIA) на базі навчального корпусу Університету «Україна».

Головною метою побудови спільного українсько-корейського інформаційного центру є подолання інформаційної та комунікаційної прірви між двома державами, а також підвищення комп’ютерної грамотності населення.

Центр інформаційного доступу (ЦІД) — багатофункціональний центр, до складу якого входить Інтернет-холл, тренувальна лабораторія з інформаційних технологій, кімната для семінарів та адміністративний офіс. ЦІД оснащений найсучаснішою комп’ютерною технікою. Даним центром зможуть користуватись не тільки студенти та співробітники Університету «Україна», але й усі охочі громадяни. Також на базі ЦІД будуть впроваджені спеціальні навчальні програми для підвищення комп’ютерної грамотності населення. Одним із завдань функціонування Центру інформаційного доступу є налагодження співпраці у сфері ІТ між Україною та Кореєю.

На церемонії відкриття були присутні багато поважних гостей, серед яких Кім Ін Цжун — посол Республіки Корея в Україні, Чанг Кванг Су — заступник міністра держуправління та безпеки Республіки Корея, представники Національного інформаційного агентства Республіки Корея.

Дещо розповіли про спільний проект керівник команди з розробки та встановлення Центру Інформаційного доступу, директор компанії Kyung WOO Construction — Джонг Кі-Джін та директор Науково-дослідного інституту персоналізації технічних систем та захисту інформації Поліновський Вячеслав Васильович.

Розважав гостей ансамбль народної пісні “Мальва” під керівництвом співачки Тетяни Кисляк. Ансамбль є лауреатом багатьох міських та районних конкурсів, а також лауреатом всеукраїнських (фестиваль-конкурс аматорських колективів вокально-хорового мистецтва «Пісня над Дніпром», м. Київ, червень 2011р., I місце) та міжнародних конкурсів (III Міжнародний фестиваль-конкурс «Гомін Карпат», м. Івано-Франківськ, травень 2007р., I місце).


comments powered by HyperComments