Thursday 14 December 2017

23-30 січня 2012 року в нашій школі було проведено декаду інформатики і математики. Вчителі профільних предметів добре показали себе, провівши ряд навчально-ігрових та виховних заходів серед учнів 8-10-их класів. Поздоровляємо переможців ігр та вікторин і бажаємо їм подальших здобутків.

Першого ж дня декади, на шостому уроці серед 5 класів відбувся “Інтелектуальний марафон”. Підготовила та провела гру учитель Заводович О.Г. Місця розподілилися наступним чином:

• 1 місце – 5-Б клас;
  • 2 місце – 5-А клас;
  • 3 місце – 5-В клас.

Ми бажаємо п’ятикласникам подальших перемог і посиленої роботи над собою.

Того ж дня, на сьомому уроці учитель Шатова О.В. провела вікторину “Комп’ютер – основа інформаційного світу”, під час якої учні 10-А класу спробували організувати імітацію роботи магазину комп’ютерної техніки. Ці уроки розраховані на залучення дітей до вивчення складових частин персональних комп’ютерів, їх модернізації та ремонту. При створенні цього гуртка з вивчення складових ПК, ми виходили з припущення, що учні вивчають інформатику, але є діти, які мають бажання дізнатися про те, з яких комплектуючих безпосередньо складається ПК і як він функціонує, а також хочуть самостійно вміти його ремонтувати. На заняттях учні мають змогу самостійно складати та ремонтувати комп’ютери.

24 січня відбувся урок-вікторина “Застосування комп’ютерного тестування до перевірки знань учнів” на тему “Символьні та рядкові величини” для учнів 9-В класу. Урок провів учитель Томченко Р.В.
Учні успішно освоїли техніку комп’ютерного тестування і виявили добрі знання основ алгоритмізації.

25 січня відбувся урок-гра “Ключі для форту Буайар” серед учнів 5-Б класу. Організатором та ведучою гри виступила учитель Воробей О.О.
Діти успішно знайшли необхідний набір ключів та відчинили двері скарбниці. виграш було чесно розділено між усіма учасниками.

Також на 6-7 уроці учителем Демченко О.В. було проведено гру “Перший мегабайт” для учнів 8-А класу

26 січня вчитель Воробей О.О. провела серед учнів 7-А класу вікторину “Подорож до комп’ютерленду”.
Жюрі вікторини – учні 11-А класу:

• Воят Олександр
  • Петручик Роман
  • Павлов Владислав

Семикласники, розбившись на дві команди, з цікавістю виконували завдання вікторини і з гордістю прийняли об’єктивні оцінки компетентного жюрі.

27 січня на базі 5 класів було проведено захід з інформатики “Альтернативні джерела енергії”.
Метою заходу було залучення дітей до збереження навколишнього середовища.
Учні мали змогу працювати з готовим полем “Зелене місто”, на якому розміщувалися всі відомі людству альтернативні джерела енергії.
Даний захід передбачав виконання місій ГЕС, СЕС та ВЕС (гідроелекростанції, сонячної елекростанції та вітряної електростанції відповідно).
Ці завдання були реалізовані за допомогою роботів, створених на базі контрллера NXT та запрограмованих в спеціальному програмному запезпеченні LEGO Mindstorms.
Організатор: вчитель інформатики Ігнатченко Н.В.